Висока швидкість / Внутрішня крапельна / кругла крапельна лінія зрошення

Високошвидкісна крапельна лінія зрошення Структурна характеристика виробничої лінії 1, автоматичне розпізнавання крапельного пристрою 2, пристрій доставки крапельницьких шляхів. Процес формування малюнка здійснюється алюмінієвим сплавом, що забезпечує згладжування високошвидкісної доставки крапельниць, це зручно для зміни зносу. .
Product description

Високошвидкісна крапельна лінія зрошення


Структурні характеристики виробничої лінії

1, автоматичне розпізнавання пристрою

1

Робочий спосіб

Пневматичний відцентровий

2

Швидкість розпізнавання крапельниці

1300 шт. / Хв

3

Двигуни потужності для пристрою розпізнавання

750 Вт


2, пристрій доставки крапельниці

Шлях - малюнок, що формує алюмінієвий сплав, який забезпечує згладжування високошвидкісної доставки крапельниць, це зручно для зміни деталей зносу.

Привід доставки крапельниць: Прийміть імпортний серводвигатель змінного струму, який забезпечує стійкість доставки крапельниці.

Завантажувальний пристрій контролюється сервосистемою, що забезпечує крапельницю, щоб підтримувати їх встановлене місце відповідно до змінної швидкості краплинної трубки в будь-який час.

Завдяки конструктивно міцному дизайну витримує зловживання від одношарового екструдера до системи вакуумного формування системи охолодження та системи буріння та візуального контролю для забезпечення високої швидкості та високої ефективності нашої краплинної лінії. Низькопрофільний емітерний дизайн призводить до зменшення втрат тертя, що дозволяє довше максимально Латеральний пробіг та більш економічний дизайн системи. Лінія краплі зі своєю енергозбереженням до 15%, зниження регулюючого тиску та зниження втрати тертя знижує енергоспоживання до 15%.


Hot Tags: Високошвидкісна / внутрішня крапельна / кругла капельно зрошувальна лінія, Китай, постачальники, виробники, фабрика, оптова, дешева, низька ціна
Супутні товари
Розслідування

Copyright © Tianjin Huaxushengtai Technology Co., Ltd Всі права захищені.Телефон: +86-22-63832001