Scientific Irrigation / Multi Seasons / Автоматичне сільське господарство Drip Line

Технічні особливості лінії крапельного зрошування: 1. Система управління стабільна і працює зручно. 2. Крапельний матеріал - це новий матеріал, який досить міцний, щоб використовувати як мінімум два роки. 3. Вакуумний резервуар для води, а також охолоджувальний пристрій все приймають ...
Product description

Краплинна лінія зрошування

Технічні особливості лінії крапельного зрошення є такими:

1. Система управління стабільна і працює зручно.

2. Крапельний матеріал - це новий матеріал, який досить міцний, щоб використовувати як мінімум два роки.

3. Вакуумний резервуар для води та охолоджувальний пристрій використовують технологію обробки з нержавіючої сталі, щоб забезпечити стабільність його точної моніфікації та вакуумної стабільності.

4. Подвійна гусениця з його сильним зчепленням для безперебійного функціонування, швидкість руху може регулюватися синхронно з його швидкістю виробництва.

Оскільки попит на ринку зростає швидкими темпами, ми випустили серію комбінаційної лінії зрошування для покупців. Наша лінія для капелюхів розроблена та випробувана, щоб протистояти жорстким хімікатам, ультрафіолетовому випромінюванню та пошкодженням, яке може спричинити сільськогосподарське обладнання, що дає вам безперервну роботу протягом багатьох років.


Hot Tags: Науковий зрошувальний / мультисезонний / автоматичний лінії для падіння води, Китай, постачальники, виробники, фабрика, оптова торгівля, дешеві, низька ціна
Супутні товари
Розслідування

Copyright © Tianjin Huaxushengtai Technology Co., Ltd Всі права захищені.Телефон: +86-22-63832001